Dobrovičtí v přípravě remizovali s Poříčany, v Pardubicích se před týdnem kvůli karanténě nehrálo

15.02.2022 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - SK Poříčany 3:3 (1:3)

Po týdenní přestávce, kdy museli dobrovičtí vynechat původně plánované přípravné utání v Pardubicích kvůli karanténě domácího týmu, nastoupili fotbalisté FK Dobrovice k dalšímu přípravnému zápasu, ve kterém jim soupeřem byl tým SK Poříčany, nastupující v Divizi C. Utkání hrané na umělé trávě 9. základní školy v Mladé Boleslavi za na únor velmi příznivého počasí nabídlo podívanou dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli rychlejší a důraznější hosté, ve druhém už dobrovičtí srovnali krok a dokázali vyrovnat a mohli i překlopit vítězství na svou stranu, ale bohužel žádnou ze svých dalších šancí již nedokázali využít.

Další přípravný zápas odehrají dobrovičtí v sobotu 19. února od 15 hodin, kdy na umělé trávě Městského stadionu v Mladé Boleslavi přivítají Spartu Kutná Hora.

FK Dobrovice - SK Poříčany 3:3 (1:3)
Branky: 44.Tomíček, 65.Korec, 78.Horák - 10., 20., 32. Petr

FK Dobrovice 1. poločas: Kocmich - Prskavec, Vrána, Pečínka, Klain - Kopecký, Hobík, Marek Sedláček, Michal Sedláček, Kořínek - Tomíček
FK Dobrovice 2. poločas: Bartoš - Černý, Novotný, Marek Sedláček, Klain (70. Pečínka) - Novák, Machů, Kučera, Korec - Horák - Volf