Dobrovičtí střelci ztroskotali na gólmanovi Hřebče a doma poprvé padli

22.09.2020 Kategorie: Tým A

FK Dobrovcie - TJ SK Hřebeč 0:1 (0:1)

Fotbalisté FK Dobrovice nastoupili v dalším utkání Ondrášovka krajského přeboru proti Hřebci a byl to jeden z těch zápasů, kdy výsledek rozhodně neodpovídá průběhu utkání. Zápas totiž mohl skončit vysokým vítězstvím domácích, kteří měli snad deset jasných brankových příležitostí, proti byl ale neuvěřitelný Zajíček v bráně hostí, který doslova čaroval a nepustil za svá záda jediný míč. "Byl to jeden z těch zápasů, kdy byste nedali gól ani do půlnoci," trefně ohodnotil utkání kapitán domácích David Miškovský.

Domácí byli lepší od samého začátku, v dobrých šancích zakončoval Tomíček po centru Kopeckého, ale mířil vedle, poté znovu Tomíček, ale jeho střelu Zajíček vyrazil a dorážející Korec netrefil prázdnou bránu. Naproti tomu Bartoš zasahoval proti jediné střele hostujících hráčů. Ve 31. minutě potom přišel rozhodující moment utkání, když se trefil hostující Faktor, který po přihráve Macháče udělal kličku stoperovi a prostřelil Bartoše.

Ve druhé půli domácí spustili ofenzivní uragán, jako první se do zakončení dostal Radek Miškovský, ale jehu střelu z deseti metrů reflexně vyrazil Zajíček. V další šanci byl Kopecký, ale proti byl jeden z bránících hráčů hostí, který míč vyhlavičkoval z brankové čáry. Poté zkusl své štěstí David Miškovský, tu hostující brankář vyrazil, dorážel Tomíček, ale ležící Zajíček předvedl neuvěřitelný zákrok a Korcův pokus byl opět vykopnut z čáry. David Miškovský to poté zkoušel i hlavou, ale proti byl znovu skvělý Zajíček. Gólem neskočil ani pokus Tomíčka, který skončil na tyči. V poslední minutě měl velkou šanci znovu David Miškovský, ale jen těsně minul šibenici. "Hosté přijeli s taktikou zaparkovaného autobusu na své polovině a s čarodějem v bráně. Nejlépe asi zápas vystihnou slova hráčů Hřebče, že si vybrali štěstí na celou sezónu," okomentoval průběh zápasu Miškovský. Spravit chuť si budou moci dobrovičtí hned v dalším kole, kdy zajíždějí na hřiště vedoucích Klíčan.

FK Dobrovcie - TJ SK Hřebeč 0:1 (0:1)

Branky: 31. Faktor

FK Dobrovice: Bartoš - Miškovský R. (72. Kovach), Hůlka, Murárik, Kořínek - Kopecký M., Kučera, Smetana, Korec - Miškovský D., Tomíček

Tabulku krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Nespeky 3
AFK Tuchlovice 0