Dobrovičtí nestačili na Mšeno a v poháru končí

24.07.2017 Kategorie: Tým A

FK Jisrka Mšeno-Jablonec n. N. - FK Dobrovice 4:2 (2:1)

V sobotu 22. července odehráli dobrovičtí fotbalisté první soutěžní zápas sezóny 2017/18, když v 1. kole tuzemského poháru MOL Cup narazili na FK Jiskru Mšeno-Jablonec nad Nisou.

Dobrovická sestava ve složení Bartoš – Novák, Skuhravý, Fialka, Tvaroha, Miškovský, Krystan, Žaloudek, Osvald, Bernát, Volf se ještě ani nestačila pořádně zahřát a již v 18. minutě prohrávala o dvě branky. Nejprve se v 9. minutě trefil z pokutového kopu Adam Pelta a poté v 18. minutě mířil přesně Kamil Krejčík. Konec prvního poločase byl skrápěn průtržemi mračen, hustý déšť ale přinesl dobrovickým naději, když v 36. minutě snížil na rozdíl jediné branky Radek Žaloudek.

V 58. minutě se podruhé trefil domácí Kamil Krejčík, dobrovičtí ale dokázali ještě jednou snížit na rozdíl jediné branky, když se v 75. minutě trefil Pavel Tvaroha. O další tři minuty ale domácím vrátil vedení ex-dobrovický hráč a současný kapitán domácích Jiří Váňa, který tak dal konečnou podobu výsledku na 4:2 pro domácí.

Dobrovičtí fotbalisté se tak loučí s domácí pohárovou soutěží již v prvním kole. V sobotu 12. srpna pro ně začíná nový ročník třetí ligy domácím zápase SK Viktorie Jirny. Utkání začíná na dobrovickém fotbalovém stadionu v 17 hodin.

FK Jisrka Mšeno-Jablonec n. N. - FK Dobrovice 4:2 (2:1)

Branky: 9. Pelta (pen.), 18. Krejčík, 58. Krejčík, 78. Váňa – 36. Žaloudek, 75. Tvaroha

FK Jisrka Mšeno-Jablonec n. N.: Masařík – Váňa, Hrnčíř, Koblížek, Chropůvka, Rozkovec, Veselouš, Krejčík, Just, Pelta, Helm.

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Skuhravý, Fialka, Tvaroha, Miškovský, Krystan, Žaloudek, Osvald, Bernát, Volf.

FC Slavoj Vyšehrad 0
SK Benešov 2