Dobrovičtí jsou i po druhém kole v Krajském přeboru stoprocentní

20.08.2019 Kategorie: Tým A

TJ Sokol Nové Strašecí - FK Dobrovice 0:2 (0:2)

Fotbalisté FK Dobrovice zvítězili i ve druhém utkání v krajském přeboru, když dokázali zvítězit na hřišti Nového Strašecí 2:0. Dobrovičtí byli od úvodního hvizdu lepším týmem, když byli častěji na míči. V první šanci selhal v 17. minutě hostující kapitán David Miškovský. Chvíli poté na poslední chvíli zblokoval na roh šanci jeho bratra Radka domácí Titlbach. Hosté se dočkali ve 31. minutě, když se trefil Klain. Domácí se ale snažili hostům nic nedarovat a vzápětí mohl po parádní přihrávce Mrázka srovnat Holub, ale na brankáře Bartoše nevyzrál. Ve 38. minutě se po kombinaci zleva prosadil Radek Miškovský a zvýšil na 2:0. Chvíli nato sice domácí Holub skóroval, ale pro ofsajd jeho branka neplatila. V 50. minutě nastřelili hosté břevno a i nadále byli aktivnějším celkem, ale skóre se už ve druhém poločase neměnilo. Hrálo se již prakticky bez šancí, hosté se snažili hrát s míčem na svých kopačkách a v poklidu si vítězství pohlídali. Dobrovice tak uspěla i ve svém druhém vystoupení v nové soutěžení sezóně. Trenér Klain má tak zatím důvod ke spokojenosti - obrana ještě neinkasovala a v útoku se prosazují hráči, od kterých to trenér očekává.

TJ Sokol Nové Strašecí - FK Dobrovice 0:2 (0:2)

Branky: 31. Klain, 38. R. Miškovský

TJ Sokol Nové Strašecí: Kleinmond – Mžourek, Bláha (78. Libecajt), Elsnic, Titlbach – Bejbl (74. Ducár), Hartman (74. Jánský), L. Mrázek, Zíb – Holub (52. J. Mrázek), M. Krupička.

FK Dobrovice: Bartoš – Golovko, Macko, Murárik, Klain, - Haetchi (46.Vajgl), Cigánek,(79.Tuma) Miškovský Radek, Zelinka,( 68.Schubert ) Kořínek, - Miškovský David.(70.Kopecký)

Tabulku krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

AFK Tuchlovice 26.10.
vs. So