FK Dobrovice A - Čáslav B (5. kolo)

28.06.2013 Kategorie: Tým A

Domácí měli utkání po celý zápas plně pod kontrolou, výjimkou byla 7. minuta, kdy sluníčkem oslněný Michňa si srazil nakopnutý míč do vlastní brány. Od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.  Krásné branky padaly po velmi vydařených fotbalových akcích. Po centru Ansumy se prosadil nadherným volejem Jiránek, poté střelou levačkou z hranice vápna k tyči Gába, hlavou ze standardní situace Patočka, opět po střele z voleje Gába, střelou z 20 metrů Kalíšek a krásný brankostroj zakončil Ansuma v 69. minutě parádními nůžkami a v 88. minutě hlavou na konečných 7:1.

FK Dobrovice A 7:1 Čáslav B
Michňa - Kalíšek, Mrvík, Vladyka, Zbončák - Jiránek, Patočka, Gába, Zikmunda - Miškovský D., Ansuma Diváků:
250
Antošík - Brudný, Výborný, Váňa, Svoboda - Matoušek, Vajgl, Maxa, Žiak - Zikmunda, Vondra
10´ Jiránek, 21´Gába, 25´Patočka, 27´ Gába, 36´ Kalíšek, 69´ Ansuma, 88´ Ansuma
7´ vlastní

Rozhodčí: Vilhelm Jakub, Košťálek Jiří, Pavlíková Monika; Delegát: Hora Jan; ŽK: Ansuma Musa - 0