Most - Dobrovice 6.9.2015

10.08.2015 Kategorie: Tým A

Dobrovice potřetí, v součtu s pohárem dokonce už počtvrté v řadĕ prohrála 1:2. V Mostĕ přitom byla alespoň v prvé půli lepším týmem. Žádnou ze šancí ale nevyužila a tak v 51. minutĕ přišel trest. Weickert vlevo zatáhl míč a přihrál Surynkovi, který z hranice vápna otevřel skóre. Trenér Hejno postupnĕ posiloval ofenzívu, jeho tým nakonec hrál jen na tři beky, v 85. minutĕ ale inkasoval podruhé, po rohovém kopu, odraženém míči a přesné střele Hegera. Sodoma za Modro-bílé snížil až v nastavení, což již bylo pozdĕ. Dobrovice je po šesti zápasech čtrnáctá z dvaceti týmů. V dalším kole přivítá v sobotu od 17 hodin SK Převýšov.

FK Baník Most 1909 - FK Dobrovice 2:1

Branky: 51. Surynek, 85. Heger - 90+2 Sodoma

Sestava: Dĕdek - Novák, Váňa, Hruška (78. Sodoma), Janošík (62. Rudolf) - Boček (62. Volf), Patočka, Krystan, Osvald, Vajgl (72. Bernát), Kotyza