A tým v přípravě remízoval s houževnatými Čelákovicemi

02.08.2021 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - SK Union Čelákovice 2:2 (2:1)
V dalším přípravném utkání se tým FK Dobrovice utkal s účastníkem 1.A. třídy SK Union Čelákovice. Do utkání měli domácí trenéři bohužel pouze 13 hráčů, ať už z důvodu dovolené a nebo lehčích zranění chybělo 9 hráčů, jmenovitě Miškovský Radek, Miškovský David, Volf, Korec, Klain, Macko, Zelinka, Tomašov a Havlát. Hosté navíc podali velmi sympatický výkon, a tak si z Dobrovice odváží zaslouženou remízu.

FK Dobrovice - SK Union Čelákovice 2:2 (2:1)
Branky domácích: Tomíček, Kořínek

FK Dobrovice: Bartoš (46. Kocmich) - Pečínka, Sedláček Marek (80. Tuma), Ištok, Prskavec - Svoboda, Kučera (70. Durna P.), Kořínek, Sedláček Michal, Kopecký (70. Durna J.) - Tomíček

V dalším utkání se již dobrovičtí představí v 1.kole SKFS na hřišti účastníka 1.B. třídy skupiny C  - SK AFK Sokol Semice. Utkání se hraje v sobotu 7. srpna již od 09:30 hod v Semicích - hřiště Semice.

FC Sellier & Bellot Vlašim "B" 1
TJ Klíčany 1