A tým po dvou prohrách zabral a proti Hřebči vydřel vítězství

09.10.2019 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - TJ SK Hřebeč 1:0 (0:0)

Domácí poslední dva zápasy nezískali ani bod a to chtěli napravit s Hřebčí, která zase pro změnu vyhrála posledních pět zápasů. O výsledku zápasu nakonec rozhodla jediná branka do sítě Hřebče. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, vytvořili si slibné šance, ale koncovka úspěšná nebyla. V té největší šanci neuspěl R. Miškovský, když při samostatném úniku šel do kličky, ale hostující brankář Zajíček záměr vystihl. Parádní akcí se blýskli Klain se Zelinkou, kdy střílel prvně jmenovaný z hranice penalty, ale brankář hostí střelu vyrazil a rady si věděl i s dorážkou druhého jmenovaného, tedy Zelinky.

I po změně stran měli domácí více ze hry a dočkali se i zasloužené branky. Největší šanci ale měli možná hosté, když po dlouhém míči za domácí obranu vyběhl daleko ze své brány Bartoš, ale hostující útočník si stačil míč postrčit kolem něj, ale u míče byl jako první vracející se stoper a poslal jej do zámezí. Po souhře čtyř lidí na jeden dotek se sám před Zajíčka dostal v 73. minutě Zelinka a na rozdíl o prvního poločasu se již nemýlil a poslal domácí do vedení. Autor prvního a jak se později ukázalo také jediného gólu v zápasu mohl poté přidat ještě jeden zásah, ale jeho střelu na přední tyč vyrazil brankář na rohový kop.

FK Dobrovice - TJ SK Hřebeč 1:0 (0:0)
Branka:
73. Zelinka Denis

FK Dobrovice: Bartoš - Golovko, Pečínka, Tuma, Klain - Kopecký M. (90. Havlát), Zelinka, Murárik, Haetchi (90. Antoš) - Miškovský R. (46. Vejvoda T.), Kořínek.

TJ SK Hřebeč: Zajíček - Baranec, Dolejš, Pinkas, Novák, Macháč (77. Červený), Servus (58. Klavík), Obradovič (58. Stříbrský), Brodský, Čmejla, Sedláček.

Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice
TJ Klíčany