A tým po dobrém výkonu doma rozstřílel Hvozdnici

05.11.2019 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - SK Hvozdnice 4:1 (3:0)

Hosté vstoupili do utkání ofenzivně naladěni, s vyčnívajícím Třešňákem a Neradem. Ale do defenzivy si tak jistí nebyli a hráči domácího celku se do ní dostávali poměrně snadno. První branku vstřelil v 15. minutě domácí kapitán D. Miškovský hlavou po rohovém kopu a využil tak dokonale zmatku v hostující obraně - 1:0. Vyrovnat mohla největší hvězda hostí, ale Třešňák obrovskou šanci neproměnil. Poté D. Miškovský zajistil Dobrovici i vedení o dva góly, když mu míč skvěle předložil Cigánek, a ve svém zakončení ve 38. minutě nezaváhal - 2:0. Domácí kapitán měl prsty i u třetího gólu v nastavení, po přihrávce Vajgla zakončoval na zadní tyč, kde číhal Kořínek, který již měl lehkou úlohu - 3:0. V prvním poločase ještě hostující Vašák vychytal na hattrick mířícího Miškovského a poté i hlavičku Vladyky po rohovém kopu.

Ve druhém poločase mohl čtvrtý domácí zásah přidat Cigánek, ale po kličce brankáři trefil pouze tyč. Branku netrefil o chvíli později Kořínek, když postupoval na Vašáka zcela osamocen. V 67. minutě byl vyloučen domácí Klain a o tři minuty později hosté po závaru Neradem snížili - 3:1. Dvě šance neproměnil dobrovický Kopecký, když tváří tvář brankáři minul bránu a druhý jeho pokus byl zblokován. V 82. minutě dal výsledku definitivní podobu Cigánek z přímého kopu z hranice šestnáctky - 4:1. Na výsledku už nezměnily nic ani dvě šance hostí, které zneškodnil Bartoš.

Branky: 15. Miškovský David, 38. Miškovský David, 45. Kořínek Filip, 82. Cigánek Tomáš - 70. Nerad Petr

FK Dobrovice: Bartoš - Zelinka, Tuma, Macko (88. Vejvoda T.), Klain - Golovko (64. Kopecký), Cigánek (85. Haetchi), Vladyka, Vajgl (74. Miškovský R.) - Miškovský D. (89. Kroupa), Kořínek.

Tabulku Ondrášovka krajského přeboru a výsledky ostatních utkán naleznete zde.