A tým nestačil na Velim a přišel o vedení

15.09.2020 Kategorie: Tým A

FC Velim - FK Dobrovice 4:3 (3:1)

Fotbalisté dobrovického A týmu nastoupili v roli lídra Ondrášovka krajského přeboru na hrišti Velimi. A v prvních minutách to rozhodně nevypadalo, že by do Velimi přijel dosud nejlepší tým soutěže. V již 9. minutě se domácím podařilo vstřelit branku a v minutě 15. to již bylo dokonce 2:0 pro domácí, když se o obě branky postaral Tomáš Michálek. V 15. minutě dokázal snížit z penalty David Miškovský, ale ve 29. minutě poslal domácí znovu do dvougólového trháku Vocel. Za stavu 3:1 se také šlo do kabin.

Krátce po poločasové přestávce hosté znovu snížili, když se trefil Murárik. Ani tentokrát ale domácím netrvalo dlouho, aby znovu odskočili hostům na rozdíl dvou branek. V 64. minutě se o tom postaral Jícha. Hned v 70. minutě ale znovu na rozdíl jediné branky snížil druhý z bratrů Miškovských, Radek. Veškeré snahy hostů o závěrečný tlak a pokus o vyrovnání ale zhatilo Cigánkovo vyloučení v 79. minutě. Zkušený exligový matador se na hřišti ohřál pouze šest minut po tom, co střídal Murárika. Dobrovičtí tak poprvé v této sezóně padli, šanči na reparát mají již v sobotu 19. září, kdy na svém stadionu přivítají Hřebeč.

Branky: 4. Michálek Tomáš, 9. Michálek Tomáš, 64. Jícha Jan, 29. Vocel Robin - 15. Miškovský David (pen.), 56. Murárik Ondřej, 70. Miškovský Radek

FK Dobrovice: Bartoš - Chaloupka, Murárik (73. Cigánek), Hůlka (21. Korec), Zelinka - Miškovský R., Smetana, Kučera, Kořínek (73. Semerák) - Miškovský, Tomíček.

Tabulku krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.