Čeká nás zápas o bronz a týden na to start divize

04.08.2012 Kategorie: Tým A

V letošním Krušovickém poháru středočeských fotbalových klubů jsme poprvé prohráli až v semifinále. V předchozích zápasech jsme postupně předčili Městec Králové (1:11), nováčka krajského přeboru Semice (0:5) a dalšího novice stejné soutěže Klecany (1:0).

Ve čtvrtek 2.8. jsme v semifinále na vlastní trávě přivítali taktéž divizní Úvaly, které na rozdíl od nás nastoupily v podstatě v nejsilnější možné sestavě. Za nás vyběhla kombinovaná sestava s převahou hráčů rezervního týmu. První poločas jsme ještě v pořádném horku zvládli uhrát jako rovnocenný soupeř, ve druhé půli nám však úvalští postupně nasázeli čtyři góly a mohou se těšit na finálový zápas, ve kterém vyzvou Dobříš. Nás čeká v sobotu od 15:30 na hřišti Nova Kladno zápas o třetí místo proti účastníkům I.A třídy z Hostouně.

-sch-

SK Sokol Brozany