Čáslava dementoval nabídku osmdesáti tisíc pro Řepku

13.02.2013 Kategorie: Tým A

David Čáslava potvrdil, že Dobrovice Tomáše Řepku oslovila a že má o jeho služby velký zájem. Spekulace o osmdesáti tisících měsíčně však označil za nesmyslné. ,,O penězích v souvislosti s nabídkou pro Tomáše ještě nepadlo ani slovo,“ dodal. FK Dobrovice se dle jeho slov chystá zkušenému stoperovi nabídnout "nadstandartní divizní podmínky". Blíže však tento termín nespecifikoval. Upřesnil pouze formu odměny - mělo by jít nikoli o měsíční gáži, ale o jednorázovou částku za půlroční výpomoc. První kontakty s hráčovými zástupci prý proběhly již v prosinci, nyní se schyluje k osobní schůzce přímo s Řepkou.

Informace opět přinesly Sportovní noviny televize Nova. Kromě rozhovoru s Davidem Čáslavou nabídla relace také záběry zasněženého dobrovického stadionu či dobrovické sokolovny, obé redaktor doplnil snahou o vtipný komentář. Na závěr TV Nova přispěchala s další zatím nepodloženou spekulací - Řepka by podle ní mohl v dobrovickém dresu nastoupit již v sobotním přípravném zápase s prvoligovým Hradcem Králové. Reportáž s titulkem "Tady bude možná Řepka hrát. Byli jsme se podívat v Dobrovici" můžete shlédnout na stránkách tn.cz.

Stanislav Chmela

FK Dobrovice 21.10.