Áčko podlehlo v přípravě druholigovým Pardubicím

26.02.2018 Kategorie: Tým A

FK Pardubice - FK Dobrovice 5:1 (3:1)

K dalšímu přípravnému utkání zajížděli fotbalisté FK Dobrovice do Parudbic. Pro domácí šlo již o generálku před ostrým začátkem 2. ligy a na hřišti to bylo znát. Naopak dobrovickým se zápas vůbec nepovedl jak herně, tak v důsledku ani výsledkově. Ve slunečném, ale mrazivém počasí před hrstkou diváků dobrovičtí zaspali úvod utkání a domácí jim rychle odskočili na rozdíl tří branek. Už v 9. minutě skóroval Kovář a dvě minuty poté vyslal Fousek dopředu Petráně, který se nepletl a zvýšil na 2:0 pro domácí.. Poté se dostal do šance dobrovický Bernát, na Knoblocha však nevyzrál. Pardubice byly při chuti a v 21. minutě potrestal chybu dobrovické obrany znovu Petráň - 3:0. Dobrovičtí se dočkali za několik desítek vteřin. Domácí obrana nechala příliš prostoru Bernátovi, který svou druhou šanci tváří v tvář Knoblochovi už využil a snížil na 3:1. Bohužel, pro zbytek zápasu to byla pro Dobrovici poslední branka.

Domácím nevzalo vítr z plachet ani tradiční přestávkové míchání se sestavou a v 51. minutě zvyšoval na 4:1 Čelůstka. Další průběh zápasu přinesl řadu zajímavých situací, mimo jiné také šanci dobrovických Kostky s Osvaldem, ale již jen jeden gól, když si za aktivní výkon připsal gól Látal.

FK Pardubice - FK Dobrovice 5:1 (3:1)

Branky: 9. Kovář, 11. Petráň, 20. Petráň, 51. Čelůstka, 84. Látal - 23. Bernát.

FK Dobrovice: Dědek (46 .Bartoš) - Novák, Routek,Sedláček M. Vajgl (46. Pelyak) - Fotr (46.Schubert), Žaloudek, Tvaroha, Bernát - Osvald (65. Jakubec) - Kostka.

Další přípravné utkání čeká A mužstvo v sobotu 3. března od 11 hodin s celkem FK Zbuzany 1953 hrajícím divizi C.

FC Slavoj Vyšehrad 0
SK Benešov 3