FK Dobrovice A - FK Zenit Čáslav B

18.09.2011 Kategorie: Tým A

Jiří Antoš: "Z dobrovického kolotoče se budeme rozmotávat ještě cestou domů"

Dobrovice - Fotbalisté čáslavské rezervy nenavázali na výkon z posledního domácího utkání a v utkání pátého kola krajského přeboru vysoko podlehli domácímu FK Dobrovice. "Soupeř nám uštědřil velkou fotbalovou lekci po jednoznačné převaze domácích, kterým jsme nestačili v žádném směru. Dal krásné branky, my jsme přidali individuální chyby a proto se zrodil takový výsledek. Musíme přijmout fakt, že tento výsledek je pro nás ještě milosrdný," přiznal trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Dobrovice - Čáslav B 7:1 (5:1)

Prvních třicet minut to přitom na tak jasnou porážku pro hosty nevypadalo. "Paradoxně jsme vedli 1:0, bohužel z vedení jsme se neradovali dlouho a soupeř stav otočil krásnými góly, které se nevidí ani v televizi," uvedl Jiří Antoš a doplnil: "Dále potrestali naše chyby a už to nešlo zastavit. Domácí jasně dominovali, my jsme mu nestačili v žádných činnostech."

O první branku zápasu a jedinou čáslavské rezervy se postaral Petr Váňa. "Nacentroval před bránu a gólman si míč srazil sám do brány," popsal gólový moment kouč Čáslavi B.

Ještě za stavu 1:1 si hosté připravili dobré příležitosti. "Maxa šel sám na bránu, Vajgl chytil rozehrávku brankáře, ale netrefil prázdnou bránu. V první půlhodině jsme šance měli, pak nám to tam ale napadalo. Rozmotávat z kolotoče se budeme opravdu rozmotávat ještě cestou," uvedl.

V bráně Čáslavi B se objevil brankář Radek Antošík z kádru A týmu. "Ve druhém poločase měl nekolik velmi dobrých zákroků, v tom prvním mu to tam bohužel napadalo. To byly ale nechytatelné střely do šibenic, soupeř dal krásné branky," zopakoval Jiří Antoš, který využil služeb i dalšího člena A týmu - Michala Žiaka.

Kouč už o přestávce sáhl ke dvojímu střídání. "Mohli jsme ale střídat minimálně sedmkrát. I přes kvalitu soupeře někteří hráči podali podprůměrné výkony a vůbec nenavázali na domácí zápas, který byl takový poctivý. Dnes nás soupeř dokázal potrestat a proto nám tak naložil. A naložil nám zaslouženě," zakončil Jiří Antoš.

FK Dobrovice
FK Hořovicko