28.08.2013 Kategorie: Tým A
Semily - Dobrovice

Semily - Dobrovice Autor: Zdeněk Matura

28.8.2013

Dobrovice - Fotbalisté od cukrovaru i nadále pokračují v divizní soutěži bez ztráty jediného bodu.

Dobrovice – Rapid Liberec 3:0 (2:0)

Dobrovičtí fotbalisté udrželi stoprocentní úspěšnost i proti nováčkovi, který jejich sílu příliš neprověřil. Útočnou snahu hostů naznačil už ve 3. minutě akcí po křídle a křížnou střelou nedávný hráč Mnichova Hradiště Herodes. U náznaku však již zůstalo, nic dalšího liberecký Rapid nepředvedl.
Domácí vsítili vítězný gól záhy. Ve 13. minutě si naběhl do středu hřiště mezi stopery Froněk a levačkou prostřelil brankáře Zíku. Do přestávky svedli oba ještě jeden souboj, po Miškovského ideálním centru z něj ale vyšel vítězně Zíka. Tři minuty před poločasem nastřelil Miškovský zblízka břevno a dorážku poslal do sítě – 2:0.

Hra na jednu bránu pokračovala. V 52. minutě Froněk rychle obešel obránce a načechral míč do lahůdkové pozice Miškovskému, který hlavičkou do prázdné brány vsítil svůj čtvrtý letošní gól – 3:0.

Dobrovice měla řadu příležitostí skóre ještě navýšit. V 66. minutě hned tři za sebou: hosté zastavili nájezd Osvalda, po něm Zíka bravurně vyškrábl skokem po pravé ruce střelu střídajícího Cigánka a po chvilce Golovko napálil břevno, od něhož se míč odrazil na brankovou čáru.

Málem vyšla i spolupráce náhradníků. Boško zprava našel Zemana, který z malého vápna překopl bránu. Pak Zíka zneškodnil Golovkovo sólo a ještě v 87. minutě po další přihrávce Boška z malého vápna netrefil Lukáš.

Branky: 42. a 52. Miškovský, 13. Froněk. Rozhodčí: Severýn. ŽK: Vladyka – Čeřovský. Diváci: 257. Střely na bránu: 12:0.
Dobrovice: Kanaval – Novák, Lukáš, Váňa (71. Vladyka), Bém (85. Tuma) – Golovko, Osvald, Patočka, Vajgl (78. Boško) – Miškovský (67. Zeman), Froněk (59. Cigánek).