Starší žáci vyfasovali šestku v Jestřabí Lhotě

17.10.2019 Kategorie: Starší žáci

TJ Sokol Jestřabí Lhota - FK Dobrovice 6:2 (6:1)

Tenisovým výsledkem skončila utkání 9. kola 1.A třídy starších žáků mezi domácí Jestřabí Lhotou a hostující Dobrovicí. Již ve čtvrté minutě utkání byl stav 1:1, když na branku domácích z úvodní minuty utkání odpověděl Kříž. Poté se ale do poločasu trefovali už jen domácí, a to hned pětkrát, z toho čtyřitkrát Zadražil. Ve druhé půli dokázali skórovat už jen dobrovičtí, ale bohužel jen jednou, když výsledek kosmeticky upravil Grus. Dorostenci zatím v sedmi zápasech dokázali zístkat devět bodů.

TJ Sokol Jestřabí Lhota - FK Dobrovice 6:2 (6:1)

Branky: 1. Bock Michal, 10. Zadražil Marek, 27. Habich Filip, 20. Zadražil Marek, 25. Zadražil Marek, 32. Zadražil Marek - 4. Kříž Martin, 64. Grus Jan

FK Dobrovice: Skokan - Picek, Čerych, Grus, Pavlíček, Rosler, Sobotka, Hýbl, Hložek, Černý, Kříž.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (st. žáci) 14
Fotbal Zákolany 1