Starší žáci doma po přestřelce remizovali s Křincem

02.10.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Křinec 4:4 (1:2)

V neděli 30. září za krásného podzimního počasí přívítali dobrovičtí starší žáci souseda v tabulce 1.A třídy z Křince a jejich cílem bylo vyhrát a soupeře přeskočit. Začátek měli domácí slibný, ale postupem času začal zlobit také soupeř a po zásluze šel do vedení. Za tři minuty domácí sice po závaru srovnali skóre, ale poslední slovo v poločase měl soupeř a 5 vteřin před koncem opět šel do vedení.
Do druhého poločasu nastoupili dobrovičtí s odhodláním co nejdříve vyrovnat, a to se jim také povedlo. Jenže místo toho, aby přidali další branku, tak soupeři dovolili vstřelit po hrubých chybách obrany další dva góly. Naštěstí domácí v poslední desetiminutovce zabrali a dvěma góly během dvou minut se jim podařilo alespoň vyrovant.
Trenére Zvěřina k utkání: "Naše hra není vůbec dobrá, nepodržíme balon, špatné přihrávky a z toho pramenící chyby nás sráží do kolen. Zápas navštívilo velké množství díváků, kteří nás přišli podpořit, ale my jsme je předvedenou hrou moc nepotěšili."
FK Dobrovice - TJ Křinec 4:4 (1:2)
Branky: 30. Zvěřina Jakub, 40. Zvěřina Jakub, 61. Smutný Martin, 63. Boháček Jan - 27. Plch Marek, 35. Čapek Jakub, 50. Jambor Šimon, 53. Čapek Jakub
FK Dobrovice: Skokan - Kříž, Odstrčil, Procházka, Pavlíček - Grus, Marček, P.Durna, Boháček - Hložek, Zvěřina. Střídali: Cigánek, Smutný.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: