Starší žáci vyfasovali doma od Vrdů sedmičku

09.04.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 1:7 (0:5)

Ve 14. kole dobrovičtí starší žáci doma nastoupili proti Slavoji Vrdy a opět bohužel podali velmi špatný výkon, po kterém zaslouženě prohráli. Vrdy tak dobrovickým hráčům oplatily podzimní porážku z domácího hřiště.
Dobrovičtí mladíci měli velmi špatný začátek utkání a ve 4. minutě již prohrávali o dvě branky, což ovlivnilo následný průběh celého prvního poločasu. Hráči dělali hrubé individuální chyby, které srážely tým do kolen. Je vidět, že nejstarším hráčům to na po zimě nejde a mladší na to zatím sami nestačí.
Druhý poločas byl ze strany domácích o něco lepší, ale stejně si dobrovičtí hráči nedokázali vytvořit pořádnou šanci. O alespoň čestnou branku se tak musela postarat nejmladší hráčka na hřišti Karolína Málková. Trenér Zvěřina se snaží zůstat i po dvou nepovedených utkáních optimistický. "V týdnu potrénujeme, zkusíme v týmu naladit lepší atmosféru a v neděli vyrazíme na Sázavu pro nějaké body, už je potřebujeme jako sůl."

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 1:7 (0:5)

Branky: 56. Málková Karolína - 2. Čárný Marek, 4. Čárný Marek, 20. Čárný Marek, 22. Šveřepa David, 26. Čárný Marek, 40. Čárný Marek, 54. Šveřepa David

FK Dobrovice: Petr - Prokop, Ištok, Odstrčil, Hejdrychová - Marček, Zvěřina, Durna P., Hložek - Durna J., Málková

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Sokol Jestřabí Lhota
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 4

Naši partneři: