Starší žáci dokázali smazat dvougólové poločasové manko a porazili Radim

22.09.2020 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - Viktoria Radim 6:3 (0:2)

Po výhře nad Velimí nastoupili starší žáci FK Dobrovice doma proti dalšímu celku 1.A třídy, který v dosavadním průběhu sezóny nezískal ani bod. A nezačali zrovna nejlépe, když po deseti minutách prohrávali 0:2. Tento výsledek vydržel až do poločasu. Ve druhé půli ale dokázali domácí nejen rychle srovnat, ale výsledek otočit, když během třiadvaceti minut nastříleli šest branek. Za radimské už jenom dokázal dvě minuty před koncem korigovat výsledek Sýkora.

Branky: 39. Cigánek Matěj, 41. Rosler Martin, 47. Cigánek Matěj (pen.), 50. Pavlíček Štěpán, 62. Henrich Daniel (pen.), 67. Černý Michal - 7. Mestek René, 10. Kůrka Aleš, 68. Sýkora Michal

FK Dobrovice: Plíšek - Bělka, Odstrčil, Cigánek M., Pavlíček - Hanuš, Rosler, Henrich, Kopecký J., - Lepka, Černý.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.