To bolelo! Starší žáci dostali od Zelenče pořádný výprask

28.08.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - SK Zeleneč 0:9 (0:1)

V zápase 2. kola 1.A třídy starších žáků nastoupili dobrovičtí fotbalisté proti SK Zeleneč, se kterou v loňské sezóně sehráli dva vyrovnané zápasy. To se, bohužel pro dobrovické, nedá prohlásit o utkání aktuálním, ve kterém dobrovičtí na svém hřišti inkasovali hned devět branek.

Přitom první poločas byl ješte dobrý, domácí mohli v klidu vést 3:0 a bylo by po zápase. Ale svoje šance neproměnili, kdežto hosté tu svoji jedinou ano.

Do druhé poloviny ale i přes trenérovo nabádání, aby nezaspali začátek poločasu, domácí nastoupili laxně a inkasovali dvě branky během minuty. Otřesený tým se z tak rychlého direktu nedokázal vzpamatovat a do konce poločasu už se pořádně k ničemu nedostal. Obrana byla po neustálým tlakem a začala vyrábět chybu za chybou. "Ze zápasu si zkusíme vzít ponaučení a vyvarovat se zbytečných inviduálních chyb," hodnotil utkání trenér Jiří Zvěina. Poučení vedoucí ke zlepšeným výkonům budou dobrovičtí starší hráči potřebovat, neboť zatím mají po dvou kolech nula bodů a hororové skóre 0:14.

FK Dobrovice - SK Zeleneč 0:9 (0:1)

Branky: 20. Breburda Jan, 36. Štrobl Radek, 42. Štrobl Radek, 47. Štádler Adam, 58. Sirotek Jakub, 62. Richter Jakub, 64. Ešner Martin, 66. Otradovec Tomáš, 37. Sirotek Jakub

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Odstrčil, Boháček - Procházka, Durna P., Hložek, Kulhánek - Zvěřina - Marček. Střídání: Petr, Herrmann.

Tabulka 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání 2. kola zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Sokol Jestřabí Lhota
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 4

Naši partneři: