Starší žáci schytali výprask od Mnichova Hradiště

22.05.2019 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice -Mnichovohradišťský SK 0:6 (0:2)

Dobrovičtí starší žáci bohužel pokračovali ve špatných jarních výkonech i v dohrávce 20. kola 1.A třídy proti Mnichovu Hradišti. V utkání V těžko uvěřitelné 10. vteřině zápasu dostali branku, což rozčílilo trenéra Zvěřinu. "To se prostě nemůže stát, ani když to jsou žáci," uvedl na adresu svých svěřenců. První poločas dobrovičtí ještě trochu drželi se soupeřem krok a měli i nějaké šance, které bohužel neproměnili. Tým sráží hlavně individuální chyby, kterých soupeři dokáží využít. "Musíme na zápas zapomenout a v neděli začít bojovat od nuly doma s Křincem, se kterým máme tuto sezonu dvě remízy, ale obě jsme zachrňovali v závěru utkání," burcuje před dalšími zápasy trenér.
FK Dobrovice -Mnichovohradišťský SK 0:6 (0:2)
Branky: 1. Novák Jan, 30. Stand Adam, 41. Matoušek Josef, 48. Novák Vojtěch, 54. Kvintus Jakub, 58. Stand Adam
FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Procházka, Boháček, Hejdrychová - Marček, Durna P., Kříž, Hložek - Zvěřina, Hýbl. Střídali: Čerych, Sobotka, Grus a Henrich.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota 19.10.
vs. So
FK Dobrovice (starší žáci) 10:00

FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk