Starší žáci dostali v posledním zápase sezóny doma bůra

10.06.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - Fotbalová škola Velký Osek 0:5 (0:2)

Zápas se rozhodně dobrovickým starším žákům nepovedl tak, jak si představovali. Soupeř byl lepší ve všech směrech, domácí si vypracovali jen pár šáncí, ale žádnou z nich nedokázali proměnit. Je to škoda i z pohledu umístění v celkové tabulce, jelikož jen bod by býval domácím stačil, aby se posunuli na celkově pěkné šesté místo. To se nestalo a dobrovičtí zakončili sezónu na osmé pozici z 11 účastníků.

Po zápase proběhla spolu s mladšími žáky rozlučka se sezónou. "Rád bych poděkoval cukrovaru společnosti Tereos TTD, a. s. za příspěvek na závěrečnou rozlučku i za celkovou podopru mládežnické kopané v Dobrovici. Děkuji také panu Kopeckému za občerstvení. Ještě za 14 dní jedem na turnaj do Českého Brodu, kterým zakončíme sezónu 2017/18," uvedl trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - Fotbalová škola Velký Osek 0:5 (0:2)

Branky: 3. Kopecký Matěj, 27. Kruliš David (pen.), 45. Žilka Jan, 48. Žilka Jan, 62. Meloun Vladimír

FK Dobrovice: Kovařík - Kulhánek, Prokop, Odstrčil, Boháček - Marček, Durna P., Ištok, Procházka - Zvěřina, Durna J.

Konečnou tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních zápasů naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2