Starší žáci po kanonádě proti Pátku jen remizovali ve Velkém Oseku

25.08.2021 Kategorie: Starší žáci

FŠ Velký Osek - FK Dobrovice 4:4 (1:4)

Dobrovičtí starší žáci nastoupili v utkání 5. kola 1.A třídy žáků na hřišti fotbalové školy Velký Osek, kde chtěli navázat na týden starý výkon a výsledek proti Pátku, kterému nasázeli 16 branek. I tentokrát vstřelili dobrovičtí hodně branek, když do se do poločasu trefili čtyřikrát a do kabin šli s nadějným vedením 4:1. Ve druhém poločase ale bohužel hosté už žádný další gól do sítě Velkého Oseka nepřidali, domácím se naopak povedle skórovat hned třikrát, a tak zápas skončil remízou 4:4.

Branky: 9. Pospíšil Matěj, 38. Čáp Zdeněk, 60. Soboslai Damir, 63. Perl Patrik - 14. Cigánek Matěj (pen.), 21. Čumpelík Michal, 28. Cigánek Matěj (pen.), 31. Čumpelík Michal

FK Dobrovice: Lepka - Volprecht, Hejdrychová, Cigánek, Skokan, Hrůza, Janda, Henrich, Hanuš, Čumpelík, Zajíček.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.