Vstup starších žáků do sezóny vyšel parádně!

26.09.2022 Kategorie: Starší žáci

K prvnímu utkání 27.8. zajížděli starší žáci do Kročehlav, které se nachází v městské části Kladna. První utkání vyzněl velice jednoznačně pro naše žáky.

SK Kročehlavy - FK Dobrovice 0:8 (0:2)

Branky: 7., 11., 55., 68. Janda, 40., 56. Wagenknecht, 50. Mráček, 63. Fól

FK Dobrovice: Šak - Kerner, Skokan, Fortner, Hrůza - Fól, Janda (C), Sedláček, Kelbich - Mráček, Kaláb
Střídali: Wagenknecht, Chromý

K druhému utkání hrané 3.9. přivítali žáci na domácí půdě v derby SK Bakov. Kluci z tohotu zápasu udělali exhibici a soupeře jasně přehráli.

FK Dobrovice - Bakov / Klášter 10:0 (6:0)

Branky: 3. Janda, 8., 38., 68. Zajíček, 12., 16., 19., 70. Čumpelík, 30. Wagenknecht, 51. Volprecht

FK Dobrovice: Šak - Kerner, Skokan, Fortner, Kelbich - Fól, Janda (C), Chromý, Zajíček - Mráček, Čumepelík
Střídali: Volprecht, Wagenknecht, Hrůza

O týden později zajížděli k dalšímu derby a to do Mnichova Hradiště. Tento zápas nebyl už tak jednoznačný, ale i přesto výsledek mluví jasně.

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 0:4 (0:2)

Branky: 14. Mráček, 25. Zajíček, 48. Hrůza, 67. Čumpelík

FK Dobrovice: Šak - Kerner, Skokan, Fortner, Hrůza - Pokorný, Janda(C), Chromý, Zajíček - Mráček, Čumpelík

Střídali: Wagenknecht, Volprecht, Fól

Minulý týden starší žáci měli volno, a tak tento týden 25.9. přivítali na domácí půdě soupeře z velké dálky SK Rakovník B. V zápase padlo hodně branek a mnoho dalších šancí zůstaly nevyužity. Hosté byli neškodní a domácí brankář měl velice málo práce.

FK Dobrovice - SK Rakovník "B" 9:0 (5:0)

Branky: 1., 10., 43. Zajíček, 20., 25., 33., 69. Čumpelík, 42. Janda, 47. Wagenknecht

FK Dobrovice: Šak - Volprecht, Skokan, Fortner, Hrůza - Fól, Janda (C), Pokorný, Zajíček - Mráček, Čumpelík

Střídali: Wagenknecht, Kerner, Chromý, Kelbich