Starší žáci zvládli anglický týden na jedničku

31.05.2022 Kategorie: Starší žáci

Starší žáky čekal náročný anglický týden, kdy zajížděli do daleké Lhoty následně ve středu do Dobříše a završili ho na domácí půdě proti Velimi. Všechny zápasy zvládli výsledkově na výbornou a neztratili ani bod. V prvním zápase se blýskl čtyřmi góly Michal Čumpelík a dalo by se říci, že sám porazil Lhotu. Utkání s Dobříší a s Velimí bylo o dobývání soupeřovi branky a oba zápasy dokázali žáci rozhodnout až ve druhých poločasech a udržet si neporazitelnost v soutěži.

Lhota/Doksy - FK Dobrovice 2:4 (0:1)

Branky: 38. Hanáček, 41. Ondrák - 25., 40., 49., 65. Čumpelík

FK Dobrovice: Plíšek - Hrůza, Skokan, Odstrčil, Kopecký - Lepka, Henrich, Janda, Hanuš - Zajíček, Čumpelík

Střídali: Volprecht, Pokorný, Fól