Starší žáci zakončili podzim nevídaným výsledkem

06.11.2022 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - Fotbal Zákolany 14:1 (11:0)

K poslednímu utkání podzimní části přivítali starší žáci na domácím hřišti Zákolany. Zákolany přijeli s mladšimi hráči a hráčkami v základní sestavě než naši žáci. V jejich základní jedenáctce se nacházelo hned pět dívek a šestá byla na lavičce náhradníků. Zápas hostům vůbec nevyšel a ráz zápasu byl po deseti minutách jasný. Starší žáci byli ve všech směrech lepší a soupeře přehrávali. Poločas skončil nelichotivým skóre na tabuli 11:0. Ve druhém poločase se hosté dočkali alespoň čestného zásahu, kdy se trefila Linhartová, která korigovala stav na konečných 14:1. V zápase exceloval Michal Čumpelík který se prosadil rovnou 6x.

FK Dobrovice - Fotbal Zákolany 14:1 (11:0)

Branky: 2., 15., 21., 22., 31., 35. Čumpelík, 6., 39., 70. Zajíček, 5., 55. Pokorný, 8. Janda, 18. Fortner, 48. Hrůza - 62. Linhartová

FK Dobrovice: Šak - Volprecht, Skokan, Fortner, Hrůza - Pokorný, Janda (C), Chromý, Zajíček - Wagenknecht, Čumpelík

Střídali: Kerner, Fól, Kelbich