Starší žáci vyhráli ve Strakách a mají jistotu záchrany v 1.A třídě

29.05.2018 Kategorie: Starší žáci

TJ Straky - FK Dobrovice 2:4 (1:4)

V sobotu 26. května dopoledne zajížděli dobrovičtí starší žáci v rámci utkání 21. kola krajské 1.A třídy na hřiště do nedalekých Strak. Dobrovičtí měli přání oplatit soupeři porážku z podzimní části soutěže a tento cíl začali naplňovat záhy po začátku utkání. V neskutečném vedru soupeře hned od začátku zatlačili do jeho pokutového území a v 5. minutě už vedli 3:0. Poučeni z prvního zápasu si dobrovičtí pohlídali nejlepšího střelce domácích a i když se Strakám po rohu podařilo snížit, dobrovičtí vzápětí skórovali také a stále drželi třígolový náskok.
Druhý poločas si už hosté pohlídali a soupeři dovolili už jen jeden gól. Ve stejný čas hráli i mladší žáci, takže měl trenér Zvěřina jen jednoho hráče na střídání, ale kluci i přes vedro vydrželi. Tento týden mají dobrovičtí volno a poté během týdne ohdehrají poslední dva zápasy ročníku. Již nyní je ale jisté, že starší žáci udrželi krajskou soutěž v Dobrovici i pro příští sezonu.
TJ Straky - FK Dobrovice 2:4 (1:4)
Branky: 19. Šimek Matěj, 46. Túroczy Marian - 3. Zvěřina Jakub, 4. Zvěřina Jakub, 5. Prokop Pavel, 23. Ištok Jan
FK Dobrovice: Kovařík - Kulhánek, Prokop, Procházka, Boháček - Marček, Ištok, Hložek, Durna P. - Zvěřina, Durna J.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FC Velim 1
FK Dobrovice (starší žáci) 1