Starší žáci vstoupili do sezóny debaklem ve Strakách

27.08.2018 Kategorie: Starší žáci

TJ Straky - FK Dobrovice 7:2 (4:1)

I starším žákům začala sezóna, a bohužel do ní nevstoupili vůbec dobře. Před sezónou došlo k výrazným změnám v kádru, odešli čtyři hráci do dorostu a přišli tři hráči z mladších žáků. Navíc přišli tři hráči ze Žerčic a z mladšíh žáků Kosořic další čtyři hráči. V přípravném zápase se zranil gólman Petr, který si zlomil palec. Bohužel za něj mužstvo nemá adekvátní náhradu. Bude ho muset nahradit z vlastních řad.

V zápase byla vidět nesehranost, vždyť šest hráčů nastoupilo vůbec poprvé k zápasu na celé hřiště. I díky tomu hráči vyrobili mnoho invidualních chyb. Mužstvo předvedlo sice pár světlých okamžiků, ale soupeř byl lepší ve všech směrech. "Stále jsou prázdniny a mužstvo nastoupilo bez 3 kluků, kteří patří do základní sestavy. Přes týden potrénujem a v neděli na domácím hřišti přivítáme MSK a budem se snažit zapomenout na výprask od Strak," řekl k utkání trenér Zvěřina. 
TJ Straky - FK Dobrovice 7:2 (4:1)
Branky: 6. Macek Patrik, 10. Macek Patrik, 25. Ženatý Jan, 33. Ženatý Jan, 40. Ženatý Jan, 46. Macek Patrik, 57. Ženatý Jan - 28. Zvěřina Jakub (pen.), 68. Zvěřina Jakub
FK Dobrovice: Čerych - Kohout, Procházka, Skokan, Boháček - Kříž, Zvěřina, Hýbl, Hložek - Durna P., Durna J. Střídání: Smutný, Sobotka.
Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Sokol Jestřabí Lhota
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 4

Naši partneři: