Starší žáci v dohrávce 10. podzimního kola podlehli doma Strakům

09.04.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Straky 3:5 (3:1)

V prvním ostrém letošním zápase, který byl dohrávkou odloženého 10. podzimního kola, nevzládli dobrovičtí ve středu 4. dubna na svém hřišti souboj o šestou příčku a doma zaslouženě prohráli se Straky 3:5. Soupeř jim tak v tabulce odskočil na rozdíl 5 bodů.
První poločas byl ze strany dobrovických ještě dobrý, ale po odstoupení J. Zvěřiny kvůli zranění již v útočné fázi nedokázali podržet balon a jejich obrana byla pod neustálým tlakem, ze kterého pramenila jedna chyba za druhou. Trenér Zvěřina dokonce její výkon ohodnotil tak, že takto špatně ještě v této soutěži obrana nehrála. "I přes některé absence jsme tým poskládali dohromady s pomocí mladších žáků, ale ti i přes snahu nestačí na starší protihráče. Z našeho pohledu si alespoň pomalu zvyknou na příští roky a nebude pro ně těžký přechod o kategorii výš. Již tuto neděli hrajeme opět doma a budem se snažit podat lepší výkon," doplnil Zvěřinia.
FK Dobrovice - TJ Straky 3:5 (3:1)
Branky: 18. .J. Durna, 23. Zvěřina, 33. Pavlíček - 14., 42., 50. a 64. Šimek, 63. Košátko
FK Dobrovice: Petr - Prokop, Ištok, Procházka, Odstrčil - Marček, Zvěřina, Kulhánek, Hejdrychová - J. Durna, Hložek.
Tabulku 1.A třídy žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2