Starší žáci-utkání s Benátky.

12.09.2014 Kategorie: Starší žáci

V prvním domácím mistrovském utkání,které se hrálo 3.9.2014,jsme přivítali na našem hřišti tým z Benátek nad Jizerou.Úvod zápasu se nám povedl,po chybě hostující obrany prošel Farkaš až do vápna a střelou k tyči zajistil našemu týmu vedení 1 : 0.Naše radost však netrvala dlouho,když v 9 min.hosté vyrovnali pěknou střelou z dálky.Ve 25 min.se situace znovu opakovala,po špatném odkopu naší obrany přišla opět střela z větší vzdálenosti a bylo to 1 : 2 pro hosty.Vyrovnat se nám podařilo v 31 min.po pěkné akci Tomáše Vejvody.Naši hráči drželi nerozhodný výsledek do 41 min.,kdy po chybě naší obrany hosté zvýšili na 3 : 2.V dalším průběhu utkání si oba týmy vytvořily několik golových příležitostí,které však zůstaly nevyužity a to až do 58 min.,kdy hosté zvýšili na 4 : 2 a tento stav zůstal již nezměněn.

Sestava :Krejčík-Červa,Sova,Horvát,Žemla,Havlát-Svárovský,Málek,Vejvoda-Farkaš,Backa

Střídali - Štika,Svoboda,Tichý

FC Velim
FK Dobrovice (starší žáci)