Starší žáci uspěli na půdě Radimi

06.11.2019 Kategorie: Starší žáci
Viktoria Radim - FK Dobrovice 2:4 (1:1)
V utkání 11. kola 1.A třídy starších žáků na sebe narazili soupeři ze spodní části tabulky. Do vedení šli již ve 14. minutě hosté, ale na konci poločasu domácí potrestali jednu z chyb dobrovických a do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase zařídil Hložek dovršením hattricku dvoubrankové vedení Dobrovice, domácí ještě stačili snížit na 3:2 šťastnou trefou, kdy centrovaný míč zapadl za zadní tyč, to bylo ale z jejich strany všechno. Výsledek uzavřel Michal Černý, který proměnil jeden z mnoha rychlých brejků hostů v závěru.
Branky: 33. Ložek Matěj, 51. Mašín Filip - 14. Hložek Jaroslav, 38. Hložek Jaroslav, 44. Hložek Jaroslav, 66. Černý Michal
FK Dobrovice: Skokan - Dědina, Čerych, Hejdrychová, Pavlíček - Rosler, Sobotka, Hýbl, Henrich - Hložek, Černý.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.