Starší žáci si v 1.A třídě připsali první tři podzimní body

19.09.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 4:2 (2:1)

Dobrovickým starším žákům se konečně na čtvrtý pokus v 1.A třídě podařilo bodovat naplno. Zápas proti Slavoji Vrdy ale rozhodně nebyl jednoduchý. I přes čtyři vstřelené branky se opět ukázala slabina dobrovických v koncovce, protože několik dalších šancí nevyužili. "I přes rozsáhlou marodku jsme dali mužstvo dohromady a všechny body zůstaly doma. V tabulce jsme se posunuli na 8. místo a věřím, že budeme ještě stoupat. O víkendu jedeme do Jestřábí Lhoty a opět si myslíme na body," zhodnotil utkání trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 4:2 (2:1)

Branky: 7. Boháček Jan, 17. Zvěřina Jakub, 37. Zvěřina Jakub (pen.), 59. Boháček Jan - 29. Kapounek Patrik, 57. Truksa Dominik

FK Dobrovice: Skokan - Kohout, Odstrčil, Hejdrychová, Boháček - Marček, P.Durna, Grus, Kříž - Zvěřina, Hložek. Střídali: Smutný, Čerych, Sobotka, Cigánek.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky dalších utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2