Starší žáci si odvážejí ze Strak debakl

02.05.2019 Kategorie: Starší žáci

TJ Straky - FK Dobrovice 9:1 (4:1)

Starší žáci nastupovali k zápasu 19. kola 1.A třídy ve Strakách pouze s torzem týmu, když při těžko uvěřitelných osmi absencích musel trenér Zvěřina doplnit mužstvo mladšími žáky. A na hře jeho týmu, ve kterém někteří hráči byli i čtyři roky mladší než soupeř, to bylo znát. Hráči bojovali, ale a soupeře i kvůli často menšímu fyzickému vzrůstu nestačili, což se také projevilo na celkovém skóre. Nezbývá než doufat, že starší hráči se uzdraví a tým bude soupeřům rovnocenými protivníky.

TJ Straky - FK Dobrovice 9:1 (4:1)

Branky: 2. Mašek Tomáš, 24. Košátko Marek, 31. Macek Patrik, 35. Košátko Marek, 50. Túroczy Marian, 56. Mašek Tomáš, 58. Macek Patrik, 64. Macek Patrik (pen.), 70. Petrák Tomáš - 34. Lepka Jan

FK Dobrovice: Plíšek - Hložek, Durna J., Procházka, Boháček - Henrich, Durna P., Hýbl, Picek F. - Kopecký, Lepka. Střídal: Picek D.
Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2