Starší žáci si doma poradili se Sázavou

20.09.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - FK Kavalier Sázava 2:1 (0:1)

V utkání 4. kola nastoupili starší žáci FK Dobrovice doma proti soupeři z daleké Sázavy. Kluci měli silácké řeči o tom, jak to soupeři natřou, ale opak byl pravdou. První půle byla z dobrovické strany tragická, domácí nedokázali podržet balon a ani nic kloudného nevymysleli. Po nedorozumění v obraně jim ještě soupeř ve 21. minutě vstřelil branku.

Po důrazné domluvě o poločasové pauze kluci začali druhou půli běhat a dali do hry bojovnost a trochu toho srdíčka. Po dohodě trenérů Zvěřiny a Antoše domácí vysunuli stopera Ištoka do zálohy a bylo to znát. Po pěkné akci vstřelil právě Ištok vyrovnávací branku a domácí i nadále ovládali hru. V 60. minutě dostali šanci v podobě pokutového kopu, ale golman hostí vystihl exekutorovi J.Zvěřinovi směr a střelu chytil. Z posledních sil a za výrazné podpory díváků (kde nechyběl ani předseda klubu Oldřich Reinbergr) domácí Marešek obloučkem 3 minuty před koncem obloučkem otočil průběh utkání a body zůstaly doma.

"Za druhou půli kluci zaslouží pochvalu ,jen by to ještě u některých chtělo vymítit nešvar v podobě diskuzí s rozhodčím a vyhnout se tak zbytečně inkasovaným žlutým kartám," zhodnotil utkání trenér starších žáků Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - FK Kavalier Sázava 2:1 (0:1)

Branky: 53. Ištok Jan, 68. Marček Sebastián - 21. Svoboda Tomáš

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Boháček - Durna, Kulhánek, Odstrčil, Marček - Zvěřina, Hložek. Střídali: Lauber, Picek, Petr.

Tabulku 1. A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Sokol Jestřabí Lhota
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 4

Naši partneři: