Starší žáci si doma poradili se Sázavou

20.09.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - FK Kavalier Sázava 2:1 (0:1)

V utkání 4. kola nastoupili starší žáci FK Dobrovice doma proti soupeři z daleké Sázavy. Kluci měli silácké řeči o tom, jak to soupeři natřou, ale opak byl pravdou. První půle byla z dobrovické strany tragická, domácí nedokázali podržet balon a ani nic kloudného nevymysleli. Po nedorozumění v obraně jim ještě soupeř ve 21. minutě vstřelil branku.

Po důrazné domluvě o poločasové pauze kluci začali druhou půli běhat a dali do hry bojovnost a trochu toho srdíčka. Po dohodě trenérů Zvěřiny a Antoše domácí vysunuli stopera Ištoka do zálohy a bylo to znát. Po pěkné akci vstřelil právě Ištok vyrovnávací branku a domácí i nadále ovládali hru. V 60. minutě dostali šanci v podobě pokutového kopu, ale golman hostí vystihl exekutorovi J.Zvěřinovi směr a střelu chytil. Z posledních sil a za výrazné podpory díváků (kde nechyběl ani předseda klubu Oldřich Reinbergr) domácí Marešek obloučkem 3 minuty před koncem obloučkem otočil průběh utkání a body zůstaly doma.

"Za druhou půli kluci zaslouží pochvalu ,jen by to ještě u některých chtělo vymítit nešvar v podobě diskuzí s rozhodčím a vyhnout se tak zbytečně inkasovaným žlutým kartám," zhodnotil utkání trenér starších žáků Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - FK Kavalier Sázava 2:1 (0:1)

Branky: 53. Ištok Jan, 68. Marček Sebastián - 21. Svoboda Tomáš

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Boháček - Durna, Kulhánek, Odstrčil, Marček - Zvěřina, Hložek. Střídali: Lauber, Picek, Petr.

Tabulku 1. A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2