Starší žáci se sezónou rozloučili remízou ve Velimi

20.06.2019 Kategorie: Starší žáci

FC Velim - FK Dobrovice 1:1 (0:0)

V posledním kole 1.A třídy starších žáků přijeli hráči FK Dobrovice na hřiště k soupeři, který si ještě dělal naděje na druhé místo tabulky. Je to ale také soupeř, na kterého umějí starší žáci FK Dobrovice zahrát a zápasy mu znepříjemnit. To se potvrdilo také i v tomto případě, kluci bojovali a odehráli jeden z nejlepších zápasů jara. Škoda , že si tři minuty před koncem utkání nechali dát vyrovnávací branku. Celé mužstvo dřelo v úmorném vedru a potlesk diváků jim byl odměnou za bojovný výkon.

"Kluci se dočkali prázdninového volna. Sedm hráčů přechází do dorostu a tak se kádr na příští sezonu bude muset budovat opět od začátku. Přejeme s kolegou Pavlem Antošem klukům pěkné prázdniny a my si také konečně na čas oddechneme," zhodnotil trenér Dobrovice Jiří Zvěřina.

Dobrovičtí tak zatím v konečené tabulce 1.A třídy drží 7. místo, když dokázali získat ve 27 zápasech 23 bodů. Přeskočit je ale ještě může Křinec, který má dohrávku s Mnichovým Hraditěm k dobru.

FC Velim - FK Dobrovice 1:1 (0:0)

Branky: 68. Slabý Jakub - 50. Hýbl Štěpán

FK Dobrovice: Skokan - Durna J., Odstrčil, Procházka, Boháček - Hložek, Durna P., Kříž, Čerych - Zvěřina, Hýbl. Stř.: Sobotka, Kopecký, Henrich.

Konečnou tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

TJ Sokol Jestřabí Lhota
vs.
FK Dobrovice (starší žáci)
FK Dobrovice (starší žáci)
vs.
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2
vs.
FK Dobrovice (starší žáci) 4

Naši partneři: