Starší žáci se sezónou rozloučili remízou ve Velimi

20.06.2019 Kategorie: Starší žáci

FC Velim - FK Dobrovice 1:1 (0:0)

V posledním kole 1.A třídy starších žáků přijeli hráči FK Dobrovice na hřiště k soupeři, který si ještě dělal naděje na druhé místo tabulky. Je to ale také soupeř, na kterého umějí starší žáci FK Dobrovice zahrát a zápasy mu znepříjemnit. To se potvrdilo také i v tomto případě, kluci bojovali a odehráli jeden z nejlepších zápasů jara. Škoda , že si tři minuty před koncem utkání nechali dát vyrovnávací branku. Celé mužstvo dřelo v úmorném vedru a potlesk diváků jim byl odměnou za bojovný výkon.

"Kluci se dočkali prázdninového volna. Sedm hráčů přechází do dorostu a tak se kádr na příští sezonu bude muset budovat opět od začátku. Přejeme s kolegou Pavlem Antošem klukům pěkné prázdniny a my si také konečně na čas oddechneme," zhodnotil trenér Dobrovice Jiří Zvěřina.

Dobrovičtí tak zatím v konečené tabulce 1.A třídy drží 7. místo, když dokázali získat ve 27 zápasech 23 bodů. Přeskočit je ale ještě může Křinec, který má dohrávku s Mnichovým Hraditěm k dobru.

FC Velim - FK Dobrovice 1:1 (0:0)

Branky: 68. Slabý Jakub - 50. Hýbl Štěpán

FK Dobrovice: Skokan - Durna J., Odstrčil, Procházka, Boháček - Hložek, Durna P., Kříž, Čerych - Zvěřina, Hýbl. Stř.: Sobotka, Kopecký, Henrich.

Konečnou tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (st. žáci) 14
Fotbal Zákolany 1