Starší žáci potřetí za sebou vyhráli

15.05.2018 Kategorie: Starší žáci

TJ Sokol Jestřebí Lhota - FK Dobrovice 0:2 (0:1)

V dalším kole zavítali starší žáci FK Dobrovice k soupeři z chvostu tabulky a cílem bylo jednoznačně přívést tři body. A i když výkon nebyl tak dobrý jako v předešlých dvou zápasech, podařilo se přeci jen nakonec urvat třetí výhru v řadě. Potěšitelné je, že mužstvo neinkasovalo a předvedlo několik pohledných akcí, které ale bohužel nedokázalo proměnit. "Opět děkujeme mladším žákům, že nás doplnili a pomohli vybojovat tři body. Jako my využíváme služeb mladších, tak také tři naši kluci chodí od nás hrát za dorost. Příští kolo přijede soupeř z Velimi, který vede naši tabulku, ale budeme se snažit mu zápas udělat co nějtěžší," uvedl trenér Jiří Zvěřina.

TJ Sokol Jestřebí Lhota - FK Dobrovice 0:2 (0:1)

Branky: 27. Zvěřina Jakub, 44. Durna Jakub

FK Dobrovice: Kovařík-Kulhánek.Prokop.Odstrčil,Boháček-Marček,Durna P.,Ištok,Procházka-Zvěřina,Durna J. Střídali: Hejdrychová,Picek,Hložek

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních zápasů naleznete zde.

FC Velim 1
FK Dobrovice (starší žáci) 1