Starší žáci padli ve vyrovnaném utkání se Suchdolem

03.10.2019 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Družba Suchdol 2:3 (2:2)

Starší žáci FK Dobrovice hostili po 15gólovém výprasku ve Velimi v minulém kole na svém hřišti  v rámci utkání 6. kola 1.A třídy pražský Suchdol. A do utkání nevstoupili dobře, když už ve druhé minutě hry inkasovali. V 10. minutě ale dokázal vyrovnat Štěpán Hýbl, bohužel hned za dalších sedm minut šli hosté opět do vedení. Za dalších pět minut ale bylo znovu srovnáno, když se trefil za domácí Jaroslav Hložek. V poslední minutě prvního poločasu se dobrovický hráč trefil potřetí, Čerych ale bohužel nasměroval míč nešťastně do vlastní branky a Suchdol tak šel potřetí v utkání do vedení. Do druhého poločasu se tak šlo za těsného výsledku a domácím stále svítila naděje na body. Bohužel, ve druhém poločase již žádná branka nepadla a dobrovičtí starší žáci si tak připsali druhou porážku v řadě.

FK Dobrovice - TJ Sokol Družba Suchdol 2:3 (2:2)

Branky: 10. Hýbl Štěpán, 22. Hložek Jaroslav - 2. Houdek Jiří, 17. Karásek Ondřej, 45. Čerych Jakub (vl.)

FK Dobrovice: Grus - Hejdrychová, Čerych, Krátký, Pavlíček, Rosler, Kříž, Hýbl Š., Hložek, Sobotka, Černý.

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2