Starší žáci konečně dokázali vyhrát za tři body

03.06.2019 Kategorie: Starší žáci

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:4 (2:0)

Starší žáci FK Dobrovice natoupili v sobotu 1. června na hřišti SKP Mladá Boleslav k utkání 25. kola 1.A třídy. Dobrovičtí neproměňovali své šance, naopak soupeř byl maximálně efektivní, během dvou minut dal dvě branky a vypadalo to, že Dobrovice naváže na výsledkovou jarní mizérii z předešlých utkání. Ve druhém poločase ale hosty nakopla vlastní branka mladoboleslavských, zároveň se jim podařilo protrhnotu střeleckou smůlu a po zásluze si došli pro tříbodové vítězství. "Poprvé na jaře jsme nastoupili v kompletní sestavě a ve druhé půli to bylo znát. Ještě nás v soutěži čekají dva zápasy s lepšímy mužstvy, ale body nedáme zadarmo," uvedl k utkání trenér Jiří Zvěřina.

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:4 (2:0)

Branky: 29. Makula Milan, 31. Makula Milan - 37. Zouhar Vojtěch (vl.), 52. Boháček Jan, 69. Zvěřina Jakub, 68. Durna Petr

FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Procházka, Odstrčil, Hejdrychová - Hložek, Marček, Kříž, Boháček - Zvěřina, Durna P. Střídání: Hýbl, Sobotka, Čerych.

Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2