Starší žáci dostali výprask na hřišti nováčka z Velkého Oseku

30.08.2017 Kategorie: Starší žáci

FŠ Velký Osek - FK Dobrovice 5:0 (2:0)

V prvním kole krajské třídy zajížděli dobrovičtí starší žáci k nováčkovi soutěže do Velkého Oseku. Termín utkání ale nebyl úplně šťastně zvolen, jelikož jsou ještě prázdniny a někteří hráči jsou ještě s rodiči na dovolených.

Dobrovičtí starší žáci sehráli v týdnu před prvním soutěžním utkáním dvě přípravná utkání na domácím hřišti, s Akumou remizovali 2:2 a Benátkám podlehli 0:4.

K samotnému mistrovskému zápasu odjížděla Dobrovice s hodně kombinovanou sestavou, kdy museli vypomoci i minižáci. Soupeř byl jasně lepší a od horšího výsledku zachránil dobrovické fotbalisty jen brankář Kovařík a soupeřova nemohoucnost trefit branku.

FŠ Velký Osek - FK Dobrovice 5:0 (2:0)

Branky: 3. Novák Adam, 21. Novák Adam, 47. Žilka Jan, 49. Žilka Jan, 54. Kruliš David

FK Dobrovice: Kovařík - Hejdrychová, Kulhánek, Ištok, Boháček - Hložek, Lauber, Zvěřina, Durna P. - Marček, Durna J.

Tabulka 1. A třídy starších žáků i výsledky ostatních utkání zde.

FC Velim 1
FK Dobrovice (starší žáci) 1