Starší žáci dokázali vyhrát na půde druhého celku tabulky

07.11.2018 Kategorie: Starší žáci
Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 1:2 (1:0)

K dalšímu zápasu 1.A třídy jeli dobrovičtí starší žáci na půdu druhého mužstva tabulky s odhodláním potvrdit zlepšené výkony v závěru podzimu a favorita utkání potrápit. A kluci nezklamali, bojovali do konce utkání a vezou domů dokonce všechny tři body. V první půli byl soupeř lepší a zaslouženě vedl, a to ještě domácí v závěru půle neproměnili pokutový kop. Do druhého poločasu hosté nastoupili s odhodláním se poprat o výsledek, a to se jim také hlavně díky bojovnosti povedlo. Během čtyř minut dokázali dvěma brankami zápas otočit ve svůj prospěch a do konce zápasu už vítězství udrželi. Všichni hráči zaslouží pochvalu i když nějaké chybičky by se našly. V závěru podzimu čekají starží žáky ještě dva zápasy, snad se jim povede urvat ještě nějaký ten bodík.
Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 1:2 (1:0)
Branky: 17. Stand Adam - 52. Zvěřina Jakub, 56. Lepka Jan
FK Dobrovice: Petr - Hejdrychová, Odstrčil, Procházka, Boháček - Marček, Durna J., Grus, Hložek - Zvěřina, Hýbl. Střídali: Sobotka, Čerych, Skokan, Lepka.
Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
FK Dobrovice (starší žáci)
SK Polaban Nymburk
SKP Mladá Boleslav 2