Starší žáci Dobrovice-Libiš

12.09.2014 Kategorie: Starší žáci

V dalším domácím zápase,který se hrál 6.9.2014,jsme přivítali velice silný tým z Libiše.Naše mužstvo nastoupilo k zápasu velmi oslabené,chyběli 4 hráči ze základní sestavy-Krejčík,Kverka,Svárovský a Sova.Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek.V prvním poločase jsme inkasovali 2 branky a to nejprve z rohu a pak po rychlém brejku hostí.Naši hráči se z tohoto špatného začátku brzy vzpamatovali a do konce poločasu jsme již s hosty drželi krok.

Ve druhém poločase se naplno projevila fyzická i herní převaha hostů.Navzdory dalším obdrženým brankám naši hráči svou bojovností a obětavostí nedali hostům vůbec nic zadarmo.Od vyššího golového přídělu nás zachránil velice kvalitní výkon brankaře Tichého.I přes vyšší porážku musíme celý tým pochválit za přístup k tomuto zápasu.

Sestava : Tichý-Červa,Horvát,Žemla,Havlát-Janík,Málek,Vejvoda,Štika-Backa,Farkaš

Střídali - Rejmon,Svoboda

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci)
vs.
SK Rakovník "B"
Mnichovohradišťský SK 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 4
FK Dobrovice (st. žáci) 10
vs.
Bakov / Klášter 0

Naši partneři: