Mistrovské utkání OP 20.5.2012.

22.05.2012 Kategorie: Starší žáci

V tomto utkání jsme hráli na hřišti soupeře v Bakově a zvítězili jsme vysoko 9:1,když branky stříleli Bartoš 5x  a Loew 4x.Naši hráči začali utkání velice dobře a hned v úvodu utkání jsme dali vedoucí branku a během 5ti minut jsme vedli 2:0.Dobrovičtí kontrolovali hru a domácí hráče k ničemu nepustili a tak jsme v poločase vedli 4:0.V úvodu druhého poločasu naši hráči trochu zaspali a domácí snížili na 4:1 a to bylo také z jejich strany všechno.Následovali další goly z naší strany a utkání se dohrávalo za jasné převahy hráčů FK Dobrovice,kteří si tak připsali tři cenné body do tabulky.

Sestava:Vítek-Pokorný,Holomucký,Oberreiter,Sova-Moc,Herink,Bartoš,Světlík-Loew,Stehlík.Na střídání nebyl nikdo.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: