Mladší žáci vyhráli tenisovým výsledkem v Žerčicích

23.04.2019 Kategorie: Mladší žáci

TJ Žerčice - FK Dobrovice 2:6 (1:2)

Mladší žáci FK Dobrovice hráli v rámci 15. kola soutěže 7+1 mistrovské utkání na hřišti soupeře v Žerčicích. První poločas přinesl vyrovnaný fotbal, domácí se snažili být dobrovickým důstojným soupeřem, a tak hosté odcházeli do kabin pouze s jednobrankovým náskokem. Ve druhém poločase však dobrovičtí nastartovali brankostroj, přidali ještě 4 branky a celkově zvítězili výsledkem, který známe spíše z tenisových utkání. Další utkání hrají mladší žáci FK Dobrovice na domácím hřišti, když 4. května nastoupí od 8:30 proti Luštěnicím.

Branky: 18. Klimo Jiří, 55. Hýbl Ondřej - 10. Lepka Jan, 17. Lepka Jan, 60. Lepka Jan, 39. Henrich Daniel, 45. Henrich Daniel, 47. Čumpelík Michal

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Cigánek, Picek F. - Henrich, Hrůza - Lepka, Kopecký. Střídali: Zajíček L., Čumpelík, Picek D., Pavlíček.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ ZD Kostelní Hlavno/SLAVOJ Kropáčova Vrutice (SD)