Neuvěřitelný brankostroj mladších žáků pokračuje, Předměřicím nasázeli 19 branek

18.09.2019 Kategorie: Mladší žáci

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 0:19 (0:11)

Mladší žáci FK Dobrovice v okresním přeboru 7+1 zatím neuvěřitelně válí. V minulém kole nasázeli 9 branek Luštěnicím, předtím nastříleli dokonce 17 gólů do sítě Žerčic. Zatím nejvýraznějšího vítězství ale dosáhli v posledním kole, když v Předměřicích nasázeli domácím dokonce 19 branek, přičemž sami nedovolili domácím hráčům branku ani jednu. Nejvýraznějšími postavami utkání byli Ondřej Hýbl, který vstřelil pět branek, a Daniel Henrich s Michalem Čumpelík, kteří se každý trefili čtyřikrát. Dobrovice ve čtyřech utkáních nastřílela již 51 branek, sama inkasovala jen třikrát. Ladislav Zajíček, Michal Čumpelík a Daniel Henrich jsou prvními třemi nejlepšími střelci soutěže.

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 0:19 (0:11)

Branky: 1. Henrich Daniel, 6. Zajíček Ladislav, 7. Hýbl Ondřej, 11. Cigánek Matěj, 16. Hýbl Ondřej, 19. Henrich Daniel, 24. Henrich Daniel, 26. Čumpelík Michal, 27. Hýbl Ondřej, 28. Hýbl Ondřej, 29. Čumpelík Michal, 31. Hýbl Ondřej, 39. Kříž Nikolas, 42. Čumpelík Michal, 44. Kaláb Eliáš, 50. Čumpelík Michal, 51. Hrůza Šimon, 53. Henrich Daniel, 60. Zajíček Ladislav

FK Dobrovice: Lepka J. - Černý, Kříž, Plíšek, Hýbl, Hrůza, Kaláb, Zajíček, Čumpelík, Henrich, Odstrčil. Střídal: Cigánek.

Tabulku okresního přeboru 7+1 a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Žerčice
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 1
TJ Sokol Chotětov/SK Bezno-Sovínky (SD) 6