SK Židněves/Sokol Březno - FK Dobrovice

07.09.2022 Kategorie: Mladší žáci

SK Židněves/Sokol Březno - FK Dobrovice 1:3 (0:1)

Zápas pohledem trenéra M. Novotného: V pátečním deštivém odpoledni jsme zavítali v rámci 2.kola na hřiště SK Židněves/Sokol Březno. Po úvodním hvizdu se dobrovičtí hned dostali k brance domácích a po sérii odražených míčů Honza Novotný ze skrumáže vstřelil úvodní gól. Brzký vstřelený gól sice naše hráče uklidnil, ale po nepřesnostech v rozehrávce a neproměněných šancích se skóre do přestávky už neměnilo. Hned po přestávce z ojedinělé šance domácích nás potrestal Rychlý a vyrovnal. O pár minut později nám vrátil vedení Eliáš Kaláb a místo přidání dalších branek jsme se spíše přizpůsobili hře domácích. V závěru utkání upravil E. Kaláb na konečných 3:1 a naši žáci si připsali 3 body do tabulky. Svými zákroky v brance nás podržel Lukáš Sedláček. Zápas jsme vyhráli spíše bojovností než fotbalovostí, ale o to více je vítězství cennější!

SK Židněves/Sokol Březno - FK Dobrovice 1:3 (0:1)

Branky: 32. Rychlý - 1. Novotný, 35., 54. Kaláb

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Boháček, Zajíček - Zvalo, Novotný J. (C), Válek, Novotný M. - Kaláb, Jandl

Tabulka OP mladší žáci U13 7+1 skupina B zde

FK Dobrovice (ml. žáci) 02.10.
vs. Ne
FC Sporting Mladá Boleslav "B" 08:30