TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou - FK Dobrovice

24.04.2022 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou - FK Dobrovice 3:4pp. (3:3)

V sobotu 7.5. odehráli mladší žáci utkání na hřišti v Chotětově. Vítěz podzimní skupiny A okresní soutěže mladších žáků byl pro nás neznámou. Od začátku zápasu jsme sice dostávali domácí pod tlak, ale opět jsme neproměňovali šance. V 13.minutě se hlavou trefil Mráček, ale domácí Trč zanedlouho vyrovnal. Do přestávky krásnou střelou zvýšil Wagenknecht a zanedlouho poté přímo z rohu ještě zvýšil na 3 : 1 Kerner. Po naší chybě gólem do šatny snížil domácí Košek. Ve druhém poločase se dobrovičtí předháněli v zahazování šancí, a tak v závěru, po chybě obrany, přišel trest a domácí Dvorský vyrovnal. Závěrečný až drtivý tlak domácí ubránili, a tak přišly na řadu pokutové kopy. Úspěšnější v penaltovém rozstřelu nakonec byli naši fotbalisté.

I přes ztrátu 1 bodu musíme naše hráče pochválit za předvedený výkon zhodnotili trenéři Sedláček a Novotný.

TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou - FK Dobrovice 3:4pp. (3:3)

Branky: 19. Trč, 30. Košek, 51. Dvorský - 3. Mráček, 26. Wagenknecht, 29. Kerner

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Kerner, Zajíček - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kelbich, Wagenknecht
Střídali: Válek, Bělka, Moc, Zvalo