FK Dobrovice - TJF Čechie Čejetice

26.10.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJF Čechie Čejetice 3:0 (2:0)

K poslednímu domácímu utkání nastoupili mladší žáci ve čtvrtek 3.listopadu proti Čejeticím. Zápas se odehrál pod umělým osvětlením na hřišti č.2. Od začátku jsme zodpovědně bránili a tlačili se do zakončení. Již v 10. minutě z rohového kopu se Zajíček hlavou prosadil. Hosté naši branku téměř neohrozili a v závěru poločasu po tlaku před brankou si soupeř vstřelil vlastní gól. Druhý poločas Čejetice zlepšily pohyb a zahrozily několika šancemi, které obrana s brankářem Sedláčkem vyřešili. V závěru se trefil nádhěrně Novotný do šibenici z přímého kopu a potvrdil naše vítězství.

Hodnocení trenéra Milana Novotného: Po smolné prohře v minulém kole si kluci šli od začátku za vítězstvím a zaslouženě vyhráli po nejlepším výkonu podzimu.

FK Dobrovice - TJF Čechie Čejetice 3:0 (2:0)

Branky: 10. Zajíček, 27. Klacek (vl.), 58. Novotný

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Boháček, Zajíček - Zvalo, Sakrýt, Novotný J., Kaláb - Hlaváč

Tabulka OP mladší žáci U13 7+1 ZLATÁ SKUPINA zde