FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou (SD)

03.06.2022 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou 3:1 (1:1)

Mladší žáci odehráli v nedělním horkém dopoledni poslední domácí utkání okresní Zlaté skupiny s Chotětovem/Horky. Od začátku utkání jsme bojovali o důležité body do tabulky, ale do vedení šli hosté brankou Koška. Radost z vedení soupeři netrvala dlouho a domácí po chvíli vyrovnali gólem Chromého. S mírnou převahou našich hráčů se dohrál poločas bez dalších branek. Po poločase přidal druhou branku Wagenknecht a v závěru výhru pojistil Kaláb.

Důležité utkání jsme zvládli a dostali se do čela tabulky, zápas o 1.místo odehrajeme se Sportingem v neděli 19.6. na Astonce. Doufejme, že zápas zvládneme do vítězného konce a vrátíme Sportingu porážku za finále okresního poháru. Držte nám palce.

FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou 3:1 (1:1)

Branky: 18. Chromý, 40. Wagenknecht, 57. Kaláb 16. Košek

FK Dobrovice:  Šak - Fortner, Sedláček, Moc, Zajíček - Fól, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht
Střídali: Kelbich, Válek