Mladší žáci dál válcují soupeře

24.09.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - Slavoj Kropáčova Vrutice 6:1 (4:0)

Mladší žáci FK Dobrovice dál naprosto dominují a poradili si i s pátým soupeřem v letošní sezóně soutěže 7+1. Hráči Kropačovy Vrutie odjížděli z Dobrovice s tenisovým výsledkem 6:1, když se za domácí dvakrát prosadil Ondřej Hýbl a jednou brankou přispěli Daniel Henrich, Vít Odstrčil, Jan Kopecký a Matěj Cigánek. Dobrovičtí mladší žáci ještě neztratili ani bod a vedou tabulku celé soutěže, když mají stejně bodů jako druhé Luštěnice, ale odehráli o jeden zápas méně. Dobrovice nastřílela 57 branek a inkasovala jen čtyřikrát, má tedy nejlepší obranu i útok v soutěži.

FK Dobrovice - Slavoj Kropáčova Vrutice 6:1 (4:0)

Branky: 2. Henrich Daniel, 20. Odstrčil Vít, 28. Hýbl Ondřej, 30. Kopecký Jan, 35. Cigánek Matěj, 57. Hýbl Ondřej - 55. Manda Jakub

FK Dobrovice: Lepka - Černý, Kříž, Plíšek, Hýbl, Hrůza, Kopecký J., Zajíček, Čumpelík, Henrich, Odstrčil. Střídali: Cigánek, Hanuš.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 27.09.
vs. Út
FK Dobrovice (ml. žáci) 17:00