Mladší žáci doma v prvním utkání nadstavby padli s Doubravou

22.05.2019 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Jizeran Doubrava 2:4 (2:3)

V pondělí 27. května hráli mladší žáci FK Dobrovice na domácím hřišti 1. kolo nadstavby mistrovské soutěže a za soupeře měli SK Jizeran Doubravu. Utkání začalo pro domácí velmi dobře a po dvou brankách Jana Kopeckého brzy vedli. Potom se však dopustili několika hrubých chyb a nabídli tak soupeři šanci utkání ještě do poločasu otočit. Ve druhém poločase pak padla pouze jedna branka, a to bohužel do dobrovické sítě, a tak pro domácí skončilo utkání porážkou 2:4. Z tohoto souboje si trenéři vezmou ponaučení do dalších utkání.

FK Dobrovice - SK Jizeran Doubrava 2:4 (2:3)

Branky: 1. Kopecký Jan, 4. Kopecký Jan - 8. Havlík Michal, 11. Havlík Tomáš, 19. Havlík Tomáš, 55. Havlík Tomáš

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Hrůza, Pavlíček, Picek Filip, Picek Dominik, Kopecký, Henrich, Čumpelík, Zajíček, Odstrčil, Mráček, Cigánek.

TJ Žerčice
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 1
TJ Sokol Chotětov/SK Bezno-Sovínky (SD) 6